Sale GRIRESE BEKO CHG6400W

GRIRESE BEKO CHG6400W

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.290 Lekë

Çmimi special 3.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRIRESE BEKO CHG6400W
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqi e lartë 400 W

Motori 400 W siguron një shpejtësi të lartë bluarje.

Sistem me dy tehe

Sistemi i dyfishtë i teheve të inoksit do të sigurojë bluarje të shpejtë të përbërësve.

Sipërfaqje e pa rrëshqitshme

Ofron stabilitet dhe përzierje efektive.

Enë qelqi

Enë qelqi me kapacitet 1 litër dhe me cilësi të lartë, që mund ti rezistojë nxehtësisë dhe gërvishtjeve. Gjithashtu mundëson bluarjen e përbërësve të nxehtë.

Funksion me një buton

Mundëson funksionimin vetëm me një buton të madh.

Larje në pjatalarëse

Pastrohet lehtësisht falë mundësisë së larjes së disa pjesëve në pjatalarëse.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GR0136
Fuqia 400 W
Kapaciteti 1 L
Lloji i materialit te kontenierit Xham
Numri i thikave 2
Materiali i thikave Inoks
Nivelet e fuqise 1
Pjeset mund te lahen ne lavastovilje PO
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842038051

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni