Sale GRIRESE BEKO CHG7402X

GRIRESE BEKO CHG7402X

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.990 Lekë

Çmimi special 3.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRIRESE BEKO CHG7402X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dy shpejtësi

Grirësja ka 2 nivele shpejtësie për grirje më efektive dhe ju mund të zgjidhni një intensitet të ulët ose të lartë në varësi të përbërësve që ju përdorni.

Enë xhami

Grirësja ka një enë xhami me kapacitet 1L dhe është rezistente ndaj larjes në lavastovilje.

Dy thika çeliku që nuk ndryshken

Këto dy thika janë të përshtatshme për të prerë perimet e vogla, erëzat si dhe për të përgatitur ushqim për bebet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GR0135
Fuqia 400 W
Kapaciteti 1 L
Lloji i materialit te kontenierit Xham
Numri i thikave 2
Materiali i thikave Inoks
Nivelet e fuqise 2
Pjeset mund te lahen ne lavastovilje PO
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842042133

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni