KOMBINAT BOSCH MUM44R1

Garancia: 24 muaj
19.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KOMBINAT BOSCH MUM44R1
Marka Bosch

Anëtarësohu

199 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

3D Planetary Mixing. Një dimension i ri i përzierjes

Teknologji unike dhe inovative, e cila ofron një lëvizje të fuqishme tre dimensionale që përzien përbërësit për rezultate të jashtëzakonshme.

Aksesoret MUM4

Grirësja e mishit, shtrydhësja frutave dhe perimeve apo blenderi, janë vetëm disa nga aksesorët e shumtë të kësaj pajisjeje. Me to, kuzhina juaj do të bëhet si ajo e një kuzhinieri profesionist.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KB0097
Marka BOSCH
Fuqia 500 W
Kapaciteti 3.9 Litra
Nivele shpejtesie 4
Ngjyra E kuqe / Gri
Te tjera Po
Garancia normale 24
Ean Code 4242002764900

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni