KOMBINAT BOSCH MUM58920

Garancia: 24 muaj
40.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KOMBINAT BOSCH MUM58920
Marka Bosch

Anëtarësohu

409 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn i përsosur

Harmonia e përsosur e formës dhe funksionalitetit bën që kjo pajisje e vlerësuar me çmime të jetë një kënaqësi e vërtetë për sytë.

Motori 1000W

Për sasi të mëdha ose përgatitje delikate, motori me fuqi 1000W është zgjedhja ideale. Ju do të merrni rezultate perfekte falë performancës optimale të tij.

3D Planetary Mixing. Një dimension i ri i përzierjes

Teknologji unike dhe inovative, e cila ofron një lëvizje të fuqishme tre dimensionale që përzien përbërësit për rezultate të jashtëzakonshme.

Easy ArmLift

Teknologjia Easy ArmLift ju ofron rehati përdoruesve. Thjesht shtypni një buton për të bërë heqjen e krahut multifunksional, dhe në këtë mënyrë ndryshoni aksesorët shpejtë dhe me lehtësi.

Çanta e aksesorëve

Kjo pajisje e bën të lehtë ruajtjen e aksesorëve të vegjël dhe parandalon humbjen e tyre.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KB0088
Marka BOSCH
Fuqia 1000 W
Kapaciteti 3.9 Litra
Nivele shpejtesie 7
Ngjyra Gri / E verdhe
Te tjera Kombinat
Garancia normale 24
Ean Code 4242002903903

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni