Sale KOMBINAT BOSCH MUM58K20

KOMBINAT BOSCH MUM58K20

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 40.990 Lekë

Çmimi special 30.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

KOMBINAT BOSCH MUM58K20
Marka Bosch

Detaje

3D Planetary Mixing

Pajisja e avancuar dhe unike për përzierje mundëson lëvizje të fuqishme në tre dimensione gjatë gjithë kohës, kështu që të gjithë përbërësit përzihen plotësisht me rezultate të përsosura çdo herë.

Motori 1000W

Kur bëhet fjalë për përpunimin e shpejtë të sasive të mëdha dhe brumrave, motori me fuqi 1000W, me të vërtetë ju vjen në ndihmë. Ofron performancë maksimale dhe jep rezultate optimale.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KB0087
Marka BOSCH
Fuqia 1000 W
Kapaciteti 3.9 Litra
Nivele shpejtesie 7
Ngjyra Roze / Gri
Te tjera Kombinat
Garancia normale 24
Ean Code 4242002879666

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni