Sale KOMBINAT KUZHINE BOSCH MCM4000

KOMBINAT KUZHINE BOSCH MCM4000

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 12.990 Lekë

Çmimi special 10.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KOMBINAT KUZHINE BOSCH MCM4000
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Multifunksional

Ju ndihmon me pothuajse çdo gjë, duke j'ua bërë shumë më të lehtë punën. Kombinati ushqimor pret qepë, djathë parmigiana dhe copëton fruta të thata. Pajisja ka shumë funksione mbresëlënëse.

Efektiv, praktik dhe me stil

Vendosja e aksesorëve është e lehtë dhe praktike, duke siguruar një nivel të lartë të funksionalitetit dhe komoditetit. Gjithashtu pajisja ka dizajn kompakt dhe tërheqës.

Ju mund të bëni shumë me 700W

Motori 700W ka fuqi të mjaftueshme për të gjitha kërkesat e përditshme të kuzhinës. Duke përgatitur çdo gjë që ju keni nevojë, vështirë se mund të kërkoni për më shumë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KB0082
Marka BOSCH
Fuqia 700 W
Kapaciteti 2.1 Litra
Nivele shpejtesie 2
Ngjyra E bardhe
Te tjera Kombinat
Garancia normale 24
Ean Code 4242002542737

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni