KOMBINAT KUZHINE BOSCH MCM6405

Garancia: 24 muaj
22.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KOMBINAT KUZHINE BOSCH MCM6405
Marka Bosch

Anëtarësohu

229 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Një pajisje për shumë përdorime

Ju ndihmon në pothuajse çdo gje duke thjeshtuar punët tuaja gjatë gatimit. Me këtë pajisje ju mund të copëtoni, bluani, rrihni përbërje kremoze, përpunoni brumërat dhe shumë funksione të tjera.

Thikë universale

Thika super e mprehtë pret me lehtësi ushqimet e buta dhe ato të forta. Perimet, frutat, mishi, erëzat dhe bimët barishtore përpunohen në mënyrë perfekte.

Qëndroni të sigurt

Falë kapakut që ka tasi plastik dhe blenderi, ju keni siguri maksimale teksa përdorni këte pajisje.

Dizajn plot stil dhe praktik

Dizajni kompakt dhe tërheqës kombinohet me nivelin e lartë të funsionalitetit që kjo pajisje ofron.

Nivelet e përpunimit

Kontrolloni lehtësisht shpejtësinë, madje me nivelin shtesë Pulse ju mund të copëtoni përbërës më të fortë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KB0083
Marka BOSCH
Fuqia 1200 W
Kapaciteti 3.9 Litra
Nivele shpejtesie 5
Ngjyra E bardhe / Gri
Te tjera Kombinat
Garancia normale 24
Ean Code 4242002753362

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni