Sale KOMBINAT PHILIPS HR7628/00

KOMBINAT PHILIPS HR7628/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 11.590 Lekë

Çmimi special 8.897 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KOMBINAT PHILIPS HR7628/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Aksesorët mund të lahen në lavastovilje


Enë e pathyeshme për përdorim intensiv

Teknologjia PowerChop për prerje të shkëlqyer

Teknologjia PowerChop është një kombinim i formës së thikave prerëse, këndit të prerjes dhe tasit të brendshëm që siguron një rezultat të shkëlqyeshëm në përbërësit e butë dhe ato të fortë. Është gjithashtu e përkryer për të bërë pure dhe përzierjen e kekut tuaj!

Mbani kuzhinën të pastër

Ndryshe nga përpunuesit më të mëdhenj të ushqimit, ky përpunues ushqimor Philips nuk ka një bosht të brendshëm në qendë të enës. Kjo do të thotë se supat dhe lëngjet e tjera nuk do të rrjedhin, duke mbajtur kombinatin tuaj të ushqimit dhe kuzhinën e pastër!

Tub 40% më i madh për të futur ushqimet

Kombinati i ri për përpunimin e ushqimit Philips Daily vjen me një tub i cili është 40% më i madh se modeli i mëparshëm HR7625, duke ju kursyer kohë për prerjen e frutave dhe perimeve.

Motor 650 W për përpunim të fuqishëm

Ky kombinat ushqimor Philips ofron një motor të fuqishëm duke siguruar fuqi dhe kontroll për të përgatitur të gjitha recetat tuaja të preferuara.

2 shkallë shpejtësie

Për rezultate më të mira, përdorni shpejtësinë e ulët (shpejtësia 1) për të përgatitur ushqime në trajtë kremoze, për të rrahur vezët, për të krijuar brumë ëmbëlsirash dhe brumë bukë. Vendosja e shpejtësisë më të lartë (shpejtësia 2) është e përshtatshme për të copëtuar qepë dhe mish, për të përzier supa, ose copëzuar perime dhe për smoothie.

Aksesor përzjeres për kremin dhe të bardhat e vezëve

Aksesor perzjerës për krem dhe të bardhën e vezëve. I përsosur për rritjen më të mirë të volumit dhe lëngshmërisë. Krijimi i ëmbëlsirave tuaja të preferuara nuk ka qenë kurrë më i lehtë!

Disqe inoksi që nuk nxihen për një performance të shkëlqyer

Deri në 5 racione në një përzierje me enën me kapacitet 1.5 L


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KB0080
Marka PHILIPS
Fuqia 650 W
Kapaciteti 2.1 Litra
Nivele shpejtesie 2
Ngjyra E bardhe
Te tjera 7 aksesore
Garancia normale 24
Ean Code 8710103583714

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni