Sale KOMBINAT PHILIPS HR7761/00

KOMBINAT PHILIPS HR7761/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 14.990 Lekë

Çmimi special 10.597 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KOMBINAT PHILIPS HR7761/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor 750 W për përpunim të fuqishëm

Ky kombinat ushqimor Philips ofron një motor të fuqishëm me 2 shkallë shpejtësie, duke siguruar fuqi dhe kontroll për të përgatitur të gjitha recetat tuaja të preferuara.

Pajisje për të kryer me lehtësi 28+ funksione

Pajisje për të përzjerë brumin. Një thikë çeliku për të përgatitur mish dhe perime. Blender me kapacitet 1L dhe rezistent ndaj thyerjes për përzierjen, copëtimin dhe grirjen e përbërësve të ndryshëm. Një disk emulsifikues për të përgatitur ushqim në trajtë kremoze. Gjithashtu mjaft i fuqishëm për të bluajtur edhe materialet më të vështira si p.sh. kokrra kafeje.

I lehtë për t'u montuar

Aksesorët mund të lahen në lavastovilje


2 shkallë shpejtësie dhe impuls për kontroll maksimal

Për rezultate më të mira, përdorni shpejtësinë e ulët (shpejtësia 1) për të përgatitur ushqime në trajtë kremoze, për të rrahur vezët, për të krijuar brumë ëmbëlsirash dhe brumë bukë. Vendosja e shpejtësisë më të lartë (shpejtësia 2) është e përshtatshme për të copëtuar qepë dhe mish, për të përzier supa, ose copëzuar perime dhe për smoothie.

Enë e pathyeshme për përdorim intensiv

Deri në 5 racione në një herë me tasin me kapacitet 1.5 L

Aksesorë të koduar me ngjyra dhe kombinime shpejtësie

Përputhni ngjyrën e shpejtësisë me ngjyrën e aksesorit për rezultate optimale.

Vendosni disqet për të fetëzuar, copëtuar dhe bluar

Thjesht zgjidhni diskun e duhur (fetëzim, prerje, bluarje) për të përgatitur ushqimin tuaj të preferuar.

Baza e qëndrueshme madje edhe gjatë përzierjes

Teknologjia PowerChop për prerje të shkëlqyer

Teknologjia PowerChop është një kombinim i formës së thikave të prerjes, këndit të prerjes dhe tasit të brendshëm që siguron një rezultat të shkëlqyeshëm në përbërësit e butë dhe ato të fortë. Është gjithashtu e përkryer për të bërë pure dhe përzierjen e kekut tuaj!


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KB0064
Marka PHILIPS
Fuqia 750 W
Kapaciteti 2.1 Litra
Nivele shpejtesie 2
Ngjyra E bardhe
Te tjera Kombinat
Garancia normale 24
Ean Code 8710103577522

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni