KOMBINAT PHILIPS HR7778/00

Garancia: 24 muaj
35.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KOMBINAT PHILIPS HR7778/00
Marka Philips

Anëtarësohu

354 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Aksesorët mund të lahen në lavastovilje


Rrahës i dyfishtë për të bardhat e vezëve apo përbërjet kremoze

Rrahës i dyfishtë për të rrahur të bardhat e vezëve (deri në 600% rritje të vëllimit) apo për të krijuar krem të përkryer (deri në 200% rritje vëllimi). Krijimi i ëmbëlsrave tuaja të shijshme nuk ka qenë kurrë më i lehtë!

Kokë metalike për përzierjen e brumit

Së bashku me motorin e fuqishëm, kjo kokë metalike formon shpejt brumë nga përbërësit që keni hedhur. Sapo të formohet brumi, e përpunon atë me forcën dhe fuqinë e duhur për t'ju mundësuar që të bëni lehtësisht bukën më të shijshme.

Teknologjia PowerChop për prerje të shkëlqyer

Teknologjia PowerChop është një kombinim i formës së thikave prerëse, këndit të prerjes dhe tasit të brendshëm që siguron një rezultat të shkëlqyeshëm në përbërësit e butë dhe ato të fortë. Është gjithashtu e përkryer për të bërë pure dhe përzierjen e kekut tuaj!

Butona automatike për brumë buke, rrahje dhe akull

Ky kombinat ushqimor vjen me 3 butona automatikë. Për t'i përzgjedhur ato, thjesht ndizni kontrollorin në pozicionin "ON" dhe shtypni butonin automatik.

Enë me kapacitet të madh dhe blender për të gjithë familjen

Ena ekstra e madhe 3.4 litra ka një kapacitet për përpunim deri në 2 litra duke ju ofruar deri në 7 racione supë, përzierë 7 të bardha veze ose 1.7 kg brumë. Ndërsa ena 2,2 litra përpunon deri në 1.5 litra përbërës për të shijuar deri në 5 gota smoothie gjatë një përzierjeje.

Disqe inoksi që nuk nxihen për të fetëzuar, copëtuar dhe grirë

Ky kombinat ushqimor vjen me një gamë shtesë prej 4 disqesh inoksi: 1 disk grirës për të gjitha llojet e perimeve, 1 disk për të bluar patate ose djathë, 1 disk për prerje të hollë perimesh dhe 1 disk për prerje të trashë patatesh.

Shtrydhëse agrumesh dhe shtrydhëse frutash

Ky kombinat ushqimor përfshin një pajisje profesionale të shtrydhjes së lëngjeve. Në sajë të tubit dhe filtrit të madh me rrjetë metalike, mund të shtrydhë deri në 200% më shpejtë krahasuar me kombinatët e tjerë ushqimor. Dhe falë dizajnit ergonomik, është më e shpejtë për t'u pastruar dhe ruajtur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KB0066
Marka PHILIPS
Fuqia 1300 W
Kapaciteti 3.4 Litra
Nivele shpejtesie 12
Ngjyra E zeze / Gri
Te tjera Kombinat
Garancia normale 24
Ean Code 8710103587224

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni