Sale BLENDER DORE BOSCH MSM14000

BLENDER DORE BOSCH MSM14000

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 3.990 Lekë

Çmimi special 2.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER DORE BOSCH MSM14000
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn ergonomik

Doreza me dizajn ergonomik e blenderit ka një sipërfaqje e cila së bashku me butonin e madh ofrojnë më shumë rehati në përdorim.

Funksioni AntiSplash

Spërkatjet gjatë përgatitjes së ushqimit do të mbeten në të shkuarën falë dizajnit të optimizuar të këtij blenderi. Ju punoni thjeshtë dhe mbi të gjitha me pastërti.

Tehe QuattroBlade

Tehët inovativ QuattroBlade ofrojnë cilësi profesionale gjatë miksimit dhe copëtimit. Tehet punojnë me shpejtësi, imtësi dhe kujdes.

Pastrim i lehtë

Blenderi është i lehtë për t'u pastruar pasi mund të lahet së bashku me aksesorët e tij në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0233
Tipi DORE
Kapaciteti Jo
Fuqia 400 W
Materiali i tasit Jo
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje Po
Numri i aksesoreve Jo
Ngjyra E bardhe / E kuqe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002917238
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni