Sale BLENDER PHILIPS HR2872/0

BLENDER PHILIPS HR2872/0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 7.990 Lekë

Çmimi special 5.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER PHILIPS HR2872/0
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Blend & Go

Falë shishes On-the-Go ju mund të merrni pijet tuaja kudo që të dëshironi.

Tehe që zhvendosen

Për pastrim më të lehtë dhe më efektiv tehet mund të hiqen nga ena e përzierjes.

Kabllo që mblidhet

Me mbajtësen e kabllos së blenderit, ju mund ta ruani kabllon lehtësisht, duke mbajtur kuzhinën të pastër dhe të rregullt.

Xham rezistent

Jo më ciflosje të enës falë përforcimit të materialit të saj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0173
Tipi JO
Kapaciteti 0.6 Litra
Fuqia 350 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje No
Numri i aksesoreve 1
Ngjyra E bardhe / E kuqe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103674955
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni