BLENDER TEFAL BL142A38

Garancia: 24 muaj
9.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER TEFAL BL142A38
Marka Tefal

Anëtarësohu

99 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn rezistent

Ena e xhamit me një kapacitet prej 600 ml është jashtëzakonisht rezistente dhe lejon shtypjen e akullit pa rrezikuar dëmtimin e saj. Ena është higjienike sepse nuk absorbon ngjyrën dhe shijet dhe është rezistente ndaj temperaturave të larta, që do të thotë se përbërësit me temperatura të ndryshme, si supë e nxehtë dhe akullore, mund të përzihen menjëherë pas njëra tjetrës. Brenda kapakut ka një hapësirë përmes së cilës mund të shtoni përbërës gjatë përdorimit.

Aksesorë shtesë

Seti gjithashtu përfshin 2 copëtues. Njëri mund të presë qepë, hudhra ose fruta të buta dhe tjetri për të shtypur erëza, kokrra kafeje dhe arra.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0228
Tipi JO
Kapaciteti 0.9 Litra
Fuqia 300 W
Materiali i tasit Xham
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje Po
Numri i aksesoreve 2
Ngjyra E zeze / Gri
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000141099
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni