Sale MULTICOOKER PHILIPS HD3037/70

MULTICOOKER PHILIPS HD3037/70

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 16.790 Lekë

Çmimi special 11.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MULTICOOKER PHILIPS HD3037/70
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pastrim i lehtë

Pjesët përbërëse mund të hiqen dhe të lahen në pjatalarëse. Sipërfaqja prej inoksi është e lehtë për t'u pastuar dhe nuk nxihet.

Shpërndarje uniforme e nxehtësisë

Ena e brendshme është 2,0 mm e trashë për përçueshmëri uniforme të nxehtësisë.

Ngrohje uniforme dhe efikase

Multicooker është i pajisur me një sistem, që ofron ngrohje nga sipër, poshtë dhe nga pjesët anësore. Ky sistem ngrohjeje 3D ofron një gatim më të mire të ushqimeve.


Gatuani shpejt dhe lehtë

Mikroprocesori i integruar siguron gatim të lehtë për pjatat tuaja të preferuara si supa, mish,makarona apo ëmbëlsira.

Dorezë për transport të lehtë

Ky Multicooker Philips është i përshtatshëm dhe i lehtë për t'u lëvizur edhe jashtë kuzhinës falë dorezës që rrotullohet në shumë pozicione.

Programim për ndezje automatike

Me anë të opsionit 24-orë, siguron që gatimet tuaja të jenë gati në kohë kur ju të ktheheni nga puna apo aktivitete të tjera.

Mbani të ngrohtë ushqimin

Përdorni funksionin e ruajtjes së nxehtësisë për të mbajtur ushqimin tuaj të freskët për një kohë të gjatë pa humbur vetitë ushqyese dhe shijen e tij. Kur procesi i gatimit përfundon, multikooker automatikisht kalon në modalitetin e ruajtjes së nxehtësisë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FR0126
Fuqia (Wat) 980
Depozite e levizshme Po
Materiali i depozites Jo ngjites
Kapaciteti i depozites (Litra) 5
E lashme ne lavastovilje Po
Komandimi Elektronik
Buton ON/OF No
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103656401

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni