Sale MIXER ME TAS TEFAL HT615138

MIXER ME TAS TEFAL HT615138

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 9.990 Lekë

Çmimi special 8.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIXER ME TAS TEFAL HT615138
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor i fuqishëm

Fuqia e këtij mikseri prej 500W është ideale për rrahjen e vezëve , përbërjeve kremoze dhe përzierjen e brumrave të ndryshëm.


Pesë nivele shpejtësie

Mund të zgjidhni midis pesë niveleve të shpejtësisë për t’u përshtatur me çdo përgatitje që bëni dhe nëse keni nevojë për shpejtësi ekstra mjafton të shtypni butonin Turbo. Pajisja vjen më dy rrahëse metalike.

Butoni Eject

Për të hequr lehtë rrahëset metalike mjafton të shtypni butonin Eject.

Enë për përzierjet

Mikseri vjen më një enë të qendrueshme 3.3 litra, për rezultate më të mira perzierjeje.

Ktheheni në një mikser dore

Ju mund të përzieni supa, pure, smoothie falë transformimit në një blender dore duke e shkëputur nga baza e tij.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MX0112
Fuqia 500 W
Nivelet e fuqise 5
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 2
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3045386370313

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni