MIXER TEFAL HT410138

Garancia: 24 muaj
5.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIXER TEFAL HT410138
Marka Tefal

Anëtarësohu

54 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor i fuqishëm

Mikseri ka një fuqi prej 450W që ju ndihmon për rrahjen e vezeve, përbërjeve kremoze dhe për të përzier përbërës embëlsirash.

Katër rrahës metalikë shtesë

Pajisja ka katër rrahës metalikë për përgatitjen e brumit të bukës ose picës.

Pesë nivele shpejtësie

Mund të zgjidhni midis pesë niveleve të shpejtësisë për t’u përshtatur me çdo përgatitje që bëni dhe nëse keni nevojë për shpejtësi ekstra mjafton të shtypni butonin Turbo. Për të hequr lehtë të rrahësit metalikë të vezëve dhe brumit mjafton të shtypni butonin eject.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MX0109
Fuqia 450 W
Nivelet e fuqise 5
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje No
Numri i aksesoreve 4
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3045386370177

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni