MIXER TEFAL HT610138

Garancia: 24 muaj
8.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

MIXER TEFAL HT610138
Marka Tefal

Anëtarësohu

84 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pesë nivele shpejtësie

Mund të zgjidhni midis pesë niveleve të shpejtësisë për t’u përshtatur me çdo përgatitje që bëni dhe nëse keni nevojë për shpejtësi ekstra mjafton të shtypni butonin Turbo.

Katër rrahëse metalike shtesë

Pajisja vjen më katër rrahëse metalike, dy për rrahjen e vezëve dhe përberjeve kremoze, dhe dy për përzierjen e brumrave. Për të hequr lehtë të rrahëset metalike mjafton të shtypni butonin Eject.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun MX0110
Fuqia 450 W
Nivelet e fuqise 5
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 4
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3045386370306

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni