Sale RRAHESE BEKO HMM7350X

RRAHESE BEKO HMM7350X

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.990 Lekë

Çmimi special 3.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

RRAHESE BEKO HMM7350X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Funksioni turbo dhe 5 shpejtësi të ndryshueshme

Funksioni turbo dhe 5 shpejtësitë e ndryshueshme ju japin kontroll të plotë mbi përgatitjen e recetave tuaja të preferuara. Me butonin e shpejtësisë ju mund të rregulloni intensitetin minimal për përbërës të butë dhe me intensitetin maksimal mund të përgatisni përbërës më të fortë.

Dizajn modern

Dizajni modern dhe kompakt ofron komoditet në përdorim dhe gatimi bëhet një kënaqësi. Dizajni i mikserit lejon që të ruhet në një pozicion vertikal dhe për lehtësinë e përdorimit doreza dhe paneli i kontrollit janë bërë nga një material special Soft Touch. Pjesa tjetër e komponentëve janë bërë me materiale të qëndrueshme.

Pastrim i lehtë

Mikseri mund të pastrohet lehtësisht me një leckë të butë dhe të lagur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun RR0104
Fuqia 350 W
Nivele shpejtesie 5
Numri i aksesoreve 1
Tas per rrahjen e produkteve JO
Pjese qe lahen ne lavastovilje PO
Ngjyra E zeze / Gri
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842042096

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni