Sale RRAHESE BOSCH MFQ3010S

RRAHESE BOSCH MFQ3010S

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.190 Lekë

Çmimi special 3.290 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

RRAHESE BOSCH MFQ3010S
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

SuperSilent

Rrahëse e fuqishme dhe jashtëzakonisht e qetë. Zhurma gjatë fuksionimit është zvogëluar ndjeshëm duke përdorur teknologjitë dhe materialet më të fundit.

Peshë e lehtë

Pesha është zvogëluar ndjeshëm për shkak të aplikimit të materialeve më të fundit dhe teknologjisë së motorit, duke e bërë punën më të lehtë dhe më pak të lodhshme.

Funksioni pulse / turbo

Funksioni shtesë pulse / turbo siguron efikasitet maksimal me vetëm një shtypje butoni dhe ju lejon të përgatisni brumin e përsosur ose të përdorni aksesorët shtesë në pjesën e pasme të pajisjes.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun RR0066
Fuqia 300 W
Nivele shpejtesie 3
Numri i aksesoreve 2
Tas per rrahjen e produkteve Jo
Pjese qe lahen ne lavastovilje Jo
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002461076

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni