RRAHESE BOSCH MFQ36460S

Garancia: 24 muaj
8.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

RRAHESE BOSCH MFQ36460S
Marka Bosch

Anëtarësohu

85 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn Ergonomik

Forma ergonomike, butonat e mëdhenj dhe të lehtë në përdorim, pesha e vogël dhe motori i qetë sigurojnë një proces të shpejtë, të lehtë dhe të rehatshëm.

Peshë e lehtë

Pesha është zvogëluar ndjeshëm për shkak të aplikimit të materialeve më të fundit dhe teknologjisë së motorit, duke e bërë punën më të lehtë dhe më pak të lodhshme.

Funksioni pulse / turbo

Funksioni shtesë pulse / turbo siguron efikasitet maksimal me vetëm një shtypje butoni dhe ju lejon të përgatisni brumin e përsosur ose të përdorni aksesorët shtesë në pjesën e pasme të pajisjes.

SoftTouch

Dizajni ergonomik dhe forma e veçantë e dorezës, me veshje SoftTouch, siguron që pajisja të jetë shumë më e rehatshme dhe më e sigurtë.

SuperSilent

Rrahëse e fuqishme dhe jashtëzakonisht e qetë. Zhurma gjatë fuksionimit është zvogëluar ndjeshëm duke përdorur teknologjitë dhe materialet më të fundit.

Fuqia e motorit

Me fuqi 450W, teknologji motorike të avancuar dhe funksione inteligjente, ju do të arrini rezultate mbresëlënëse për çdo proces në çdo kohë.

Pesë shpejtësi

Pesë opsionet e shpejtësisë ju japin mundësinë të zgjidhni nivelin e duhur sipas përbërësve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun RR0069
Fuqia 450 W
Nivele shpejtesie 5
Numri i aksesoreve 2
Tas per rrahjen e produkteve Po
Pjese qe lahen ne lavastovilje PO
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002762722

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni