RRAHESE PHILIPS HR3740/00

Garancia: 24 muaj
4.690 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

RRAHESE PHILIPS HR3740/00
Marka Philips

Anëtarësohu

46 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor 450 W

Motori i fuqishëm 450W bën të mundur që të punoni pa mundim edhe brumin më të fortë.

Montim i lehtë

Dy pjesët metalike të rrahëses janë projektuar me forma të ndryshme në fund për t'u montuar në mënyrë të shpejtë.


Funksioni Turbo

Funksioni Turbo ju lejon të keni fuqi shtesë sa herë që keni nevojë.

5 cilësime shpejtësie për kontroll më të mirë

Gama e gjerë e niveleve të shpejtësisë ofron kontroll më të mirë për përzierjen.

Formë konike për përfshirjen maksimale të ajrit

Forma unike konike e rrahësëve lejon përfshirjen maksimale të ajrit, për një brumë më uniform dhe të butë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun RR0105
Fuqia 450 W
Nivele shpejtesie 5
Numri i aksesoreve 2
Tas per rrahjen e produkteve JO
Pjese qe lahen ne lavastovilje PO
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103808442

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni