SET BLENDER PHILIPS HR1673/90

Garancia: 24 muaj
11.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SET BLENDER PHILIPS HR1673/90
Marka Philips

Anëtarësohu

119 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Performancë optimale e përzierjes

Philips ProMix është një teknologji unike dhe e avancuar që përdor një formë të veçantë trekëndore për të krijuar qarkullim optimal të ushqimit dhe performancë maksimale për përzierje më të shpejtë dhe më të qëndrueshme.

Motor i fuqishëm 800W

Motor me fuqi 800W mund të suportojë një shumëllojshmëri të madhe të aksesorëve për përpunimin e çdo përbërësi dhe të japë rezultate të shkëlqyera.

Teknologjia SpeedTouch

Ndryshimi intuitiv i shpejtësisë dhe butoni Turbo ju jep më shumë fuqi. Filloni më ngadalë për të parandaluar spërkatjen dhe përshpejtoni derisa të arrini shpejtësinë e kërkuar për çdo lloj përbërësi.

Tehe të veshura me material titani

Shtresa prej titani (TiN) i bën tehet gjashtë herë më të fortë se tehët e zakonshme prej inoksi dhe siguron performancë të shkëlqyer. I kombinuar me formën e optimizuar dhe unike trekëndore nga teknologjia ProMix, ju do të keni të garantuara rezultatet më të mira të përzierjes.

Aksesorët copëtues

Me aksesorin kompakt XL të blenderit Philips, ju mund të copëtoni sasi të mëdha pëbërësish në mënyrë të përkryer si erëza, arra, djathë, çokollatë dhe qepë.

Përdoreni edhe si mikser

Aksesori i blenderit Philips shërben për të përgatitur kremra të ndryshëm, majonezë, brumëra dhe shumë më tepër.

Ju mbron nga spërkatja falë formës së veçantë të valëzuar

Forma speciale e valëzuar në pjesën e poshtme të blenderit ju lejon të shmangni spërkatjen dhe derdhjen gjatë përzierjes.

Dizajn ergonomik për trajtim të lehtë

Është projektuar për të siguruar një përdorim të sigurtë në duart tuaja dhe lejon manovrimin e lehtë të blenderit gjatë përzierjes.

Gota 1L ProMix

Aksesori tjetër i përfshirë është një gotë me dorezë. Forma unike trekëndore e kësaj gote ofron thjeshtësi në mbajten e saj dhe krijon një vorbull që tërheq përbërësit në pjesën e poshtme të saj për rezultate optimale në përzierje, rrahje dhe copëtim.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0183
Tipi DORE
Kapaciteti 1 Liter
Fuqia 800 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 4
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103823537
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni