THEKESE BUKE ARIETE 158 BRONX

Garancia: 24 muaj
5.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

THEKESE BUKE ARIETE 158 BRONX
Marka Ariete

Detaje

Dizajn tërheqës

Sipërfaqja e inoksit dhe ngjyra e bronxit e bëjnë këte thekëse mjaft elegante.

6 nivele thekje

Me funksionalitetin e 6 niveleve të thekjes ju mund të kontrolloni dhe të vendosni nivelin e thekjes për të shijuar bukën ashtu siç ju dhe familja juaj e pëlqeni.

Enë për thërrimet

Në pjesën e poshtme ndodhet një enë e vogël që grumbullon thërrimet e mbetura nga thekja e bukës.

Funksione shtesë

Thekësja mund të shkrijë dhe të thekë bukën që e kishit ruajtur në ngrirje. Gjithashtu ju mund të ngrohni buken e thekur më parë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0333
Fuqia 810 W
Nr.i fetave qe theken njekohesisht 2
Mbajtese per te ngrohur buken Jo
Nr.i opsioneve per thekjen e bukes 3
Ngjyra Bronx
Materiali i thekeses Inoks
Garancia normale 24
Marka ARIETE
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni