Sale THEKESE BUKE BEKO TAM6202W

THEKESE BUKE BEKO TAM6202W

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.990 Lekë

Çmimi special 3.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THEKESE BUKE BEKO TAM6202W
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Funksioni i ruajtjes

Kjo thekëse memorizon nivelin e fundit të pjekjes që keni përdorur. Herën tjetër mund ta shijoni bukën sipas shijes tuaj.

7 nivele thekje

Me funksionalitetin e 7 niveleve të thekjes ju mund të kontrolloni dhe të vendosni nivelin e thekjes për të shijuar bukën ashtu siç ju dhe familja juaj e pëlqeni. Butonat kanë një dritë të integruar LED për të shfaqur funksionin e përzgjedhur.

Hapësirat XL

Dy hapësirat i pozicionojnë copat e mëdha të bukës në qendër për një pjekje uniforme në temperatura të ndryshme.

Mbajteset e integruara

Produktet e preferuara të bukës mund të ngrohen me mbajtësen e integruar të bukës dhe mbajtësin për briosh.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0317
Fuqia 870 W
Nr.i fetave qe theken njekohesisht 2
Mbajtese per te ngrohur buken Po
Nr.i opsioneve per thekjen e bukes 7
Ngjyra E bardhe / Gri
Materiali i thekeses Inoks / Plastik
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842039089

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni