THEKESE BUKE BOSCH TAT8613

Garancia: 24 muaj
11.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THEKESE BUKE BOSCH TAT8613
Marka Bosch

Anëtarësohu

119 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

MirrorHeating

Aroma e bukës së thekur dhe ngjyra e saj, janë ato që e bëjnë aq të pëlqyeshme. MirrorHeating përgatit bukë të thekur të përsosur çdo herë duke përdorur katër shufra kuarci për të gjeneruar ngrohje dhe reflektorë për të drejtuar këtë ngrohje përsëri në drejtim të bukës dhe për ta shpërndarë atë në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqe.

Kontrolli AutoHeat

Kontrolli i AutoHeat përdor një sensor për të monitoruar temperaturën dhe më pas përdor këtë informacion për të rregulluar vazhdimisht kohën e thekjes, duke ju lejuar të shijoni një bukë të thekur të përsosur, çdo herë, deri në fetën e fundit.

Matësi dixhital

Për t’u siguruar që buka i të gjithëve është gjithmonë ashtu siç ato e pëlqejnë, Bosch ka zhvilluar matësin dixhital me funksionin e kujtesës. Kjo teknologji memorizon nivelin e thekjes dhe e përdor këtë nivel herën tjetër. Për më shumë komoditet dhe fleksibilitet, gjithashtu përfshihet edhe funksioni i shkrirjes.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0320
Fuqia 860 W
Lloji i materialit te pllakes No
Lloji i pllakes Grile
Nr.i pllakave 2
Pllaka qe mund te hiqen Jo
Ngjyra E zeze / inoks
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002594941

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni