Sale THEKESE BUKE PHILIPS HD2628/20

THEKESE BUKE PHILIPS HD2628/20

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 6.690 Lekë

Çmimi special 5.690 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THEKESE BUKE PHILIPS HD2628/20
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontrolloni thekjen

Rregulloni nivelin e ngrohjes sipas preferencave tuaja dhe merrni bukën ashtu siç e dëshironi.

Fikje automatike

Thekësja do të fiket automatikisht nëse buka ngec pa dashje brenda.

Pjesa e jashtme nuk nxehet

Jashtë thekses Philips materiali qendron i ftohtë dhe i sigurt për t'u prekur.

Shkrini ose thekni në të njëjtën kohë

Butoni i shkrirjes në thekësen tuaj ju lejon të shkrini dhe të thekni njëkohësisht, dhe butoni i ngrohjes ngroh bukën e ftohtë.

Funksioni i ngritjes për të marrë pjesë më të vogla

Ky funksion ju lejon të ngrini copat më të vogla të bukës për t'i nxjerrë ato në mënyrë të sigurtë.

Butoni Cancel

Butoni Cancel ndalon thekjen në çdo kohë.


Thekje në mënyrë të barabartë

Thekësja Philips ju lejon të përdorni feta të trasha ose të holla që qëndrojnë në qendër për thekje në mënyrë të barabartë.

Pastrim i lehtë

Është e lehtë për t'u pastruar në sajë të sirtarit të saj të lëvizshëm për heqjen e thërrimeve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0169
Fuqia 950 W
Nr.i fetave qe theken njekohesisht 2
Mbajtese per te ngrohur buken Jo
Nr.i opsioneve per thekjen e bukes 7
Ngjyra Gri
Materiali i thekeses Inoks
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 882262820300

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni