Sale THEKESE BUKE TEFAL TT330D30

THEKESE BUKE TEFAL TT330D30

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.990 Lekë

Çmimi special 4.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THEKESE BUKE TEFAL TT330D30
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontrolloni nxehtësinë

Keni mundësinë të zgjidhni midis 6 niveleve të thekjes për t’u përshtatur me preferencat tuaja. Dhe me butonin "Stop" mund të ndërprisni procesin në çdo kohë.

Enë për thërrimet

Në pjesën e poshtme ndodhet një enë e vogël që grumbullon thërrimet e mbetura nga thekja e bukës.

Përdorim i përshtatshëm

Pajisja ka dy vende për të thekur dy feta buke njëkohësisht dhe ka funksionin që i nxjerr copat e vogla të bukës me një lëvizje pa u djegur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0330
Fuqia 700 W
Nr.i fetave qe theken njekohesisht 2
Mbajtese per te ngrohur buken No
Nr.i opsioneve per thekjen e bukes 6
Ngjyra Inox
Materiali i thekeses Inoks
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni