THEKESE BUKE TEFAL TT360131

Garancia: 12 muaj
5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THEKESE BUKE TEFAL TT360131
Marka Tefal

Anëtarësohu

59 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Thekni shpejt dhe lehtë

Thekësja ka dy vende ku mund të fusni lehtësisht fetat e bukës tuaj dhe të shijoni bukën e thekur shpejt falë fuqisë 850W.

Kontrolloni nxehtësinë

Keni mundësinë të zgjidhni midis 7 niveleve të thekjes për t’u përshtatur me preferencat tuaja. Dhe me butonin "Stop" mund të ndërprisni procesin në çdo kohë.

Funksione shtesë

Thekësja ka një aksesor për ngrohjen e brioshëve ose panineve në pjesën e sipërme. Ju mund të shkrini dhe thekni bukën që kishit vendosur në ngrirje dhe të ngrohni sërish bukën e thekur më parë, për të mos shpërdoruar asgje.

Enë për thërrimet

Në pjesën e poshtme ndodhet një enë e vogël që grumbullon thërrimet e mbetura nga thekja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0203
Fuqia 850 W
Nr.i fetave qe theken njekohesisht 2
Mbajtese per te ngrohur buken Po
Nr.i opsioneve per thekjen e bukes 4
Ngjyra E bardhe
Materiali i thekeses Plastik
Garancia normale 12
Marka TEFAL
Ean Code 7900000074342

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni