THEKESE BUKE TEFAL TT420D30

Garancia: 24 muaj
5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THEKESE BUKE TEFAL TT420D30
Marka Tefal

Anëtarësohu

59 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Funksione shtesë

Thekësja mund të shkrijë dhe të thekë bukën që e kishit ruajtur në ngrirje. Gjithashtu me butonin e ngrohjes, ju mund të ngrohni buken e thekur më parë.

Enë për thërrimet

Në pjesën e poshtme ndodhet një enë e vogël që grumbullon thërrimet e mbetura nga thekja e bukës.

Lehtësi në përdorim

Ju mund të aksesoni shumë lehtë në butonat e kontrollit në pjesën e përparme të thekëses.

Përdorim i përshtatshëm

Pajisja ka dy vende për të thekur dy feta buke njëkohësisht dhe ka funksionin që i nxjerr copat e vogla të bukës me një lëvizje pa u djegur.

Përshtateni me preferencat tuaja

Ju mund të zgjidhni midis shtatë niveleve të nxehtësisë për të përfituar thekjen që dëshironi. Mund ta ndaloni procesin e thekjes në çdo kohë duke shtypur butonin Stop.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0324
Fuqia 900 W
Nr.i fetave qe theken njekohesisht 2
Mbajtese per te ngrohur buken Jo
Nr.i opsioneve per thekjen e bukes 2
Ngjyra Inox
Materiali i thekeses Inoks
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000192350

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni