GRILE BEKO CGM5202R

Garancia: 24 muaj
10.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRILE BEKO CGM5202R
Marka Beko

Anëtarësohu

104 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ideale për gatim të shëndetshëm

Grile Beko me fuqi prej 2000W, e projektuar për pjekje mishi, perimesh, pitesh dhe brumërash të tjerë. Lëngjet derdhen në një enë të integruar në mënyrë që të mos ketë djegie. Pajisja ka katër nivele temperature për pjekje optimale dhe është e sigurt pasi doreza mbetet e ftohtë dhe nuk do të digjeni kur të jetë ushqimi gati.

Pllakat ngrohëse nuk janë ngjitëse, nuk gërvishten dhe mund te hiqen duke e bërë pastrimin e tyre të lehtë, thjesht duke i fshirë me një leckë të lagur ose duke i shpëlarë nën presionin e fortë të ujit. Për më tepër pajisja mund të vendoset në një pozicion vertikal në mënyrë që të mos të zërë hapësirë shtesë në kuzhinë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0125
Marka BEKO
Fuqia 2000 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje JO
Lloji i materialit te griles Jo ngjites
Ngjyra E zeze / E kuqe
Dimensionet Jo
Garancia normale 24
Ean Code 8690842152320

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni