GRILE BEKO CGM7241B

Garancia: 24 muaj
11.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRILE BEKO CGM7241B
Marka Beko

Anëtarësohu

119 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ideale për kuzhinën tuaj

Grile Beko me fuqi prej 2400W, e projektuar për pjekje të mishit, thekjen e bukës, perimeve, peshkut, për pjekje pitesh dhe brumërash të tjerë. Pjekja bëhet në mënyrë të barabartë, në tre temperatura të ofruara për ju. Gjithashtu pajisja është e sigurt pasi doreza mbetet e ftohtë dhe nuk do të digjeni kur të jetë ushqimi gati. Ju mbetet vetëm të zgjidhni nëse një vakt i pjekur apo i thekur është më i përshtatshëm për ju.

Pllakat ngrohëse nuk janë ngjitëse duke bërë që pastrimi i tyre të jetë i lehtë, thjesht duke i fshirë me një leckë të lagur ose duke i shpëlarë nën presionin e fortë të ujit. Shtresa e jashtme metalike dhe ngjyra e saj përshtaten lehtësisht me elementët e tjerë modern në kuzhinë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0128
Marka BEKO
Fuqia 2400 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje No
Lloji i materialit te griles Jo ngjites
Ngjyra E zeze / Gri
Dimensionet 390 x 355.5 x 150
Garancia normale 24
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni