Sale GRILE BOSCH TFB4402V

GRILE BOSCH TFB4402V

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 12.990 Lekë

Çmimi special 9.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRILE BOSCH TFB4402V
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pozicioni i ngrohjes

Ky pozicion përdoret për të përgatitur tost, për të ngrohur bukë, pica etj.

Pozicioni i pjekjes

Pjesa e sipërme e grilës mund të hapet plotësisht, për të pjekur në zgarë mish apo perime të shijshme.

Gatim si në furrë

Me aksesorë në formë tave ju mund të gatuani në mënyrë të ngjashme si në furrë.

Pllaka jo ngjitëse

Pllakat e grilës kanë sipërfaqe jo ngjitëse dhe mund të hiqen për pastrim më të përshtatshëm.

Performancë me fuqi të lartë

Fuqia 1,800 Watt mundëson nxehje të shpejtë dhe të vazhdueshme për gatim në pak minuta.

Rregullimi i nxehtësisë

Ruani shijen e ushqimeve tuaja. Gatimi bëhet në temperaturën ideale nga të dyja anët duke garantuar rezultate optimale.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0113
Marka BOSCH
Fuqia 1800 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje PO
Lloji i materialit te griles Alumin
Ngjyra E zeze / E kuqe
Dimensionet 328 x 238 mm
Garancia normale 24
Ean Code 4242002685984

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni