Sale GRILE PHILIPS HD6321/20

GRILE PHILIPS HD6321/20

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 9.290 Lekë

Çmimi special 7.497 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRILE PHILIPS HD6321/20
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pjesë levizëse për t'u larë në lavastovilje


Pllaka e dyanshme e pjekjes për ushqime shumë apo pak të pjekura

Pllaka e dyanshme e pjekjes është e rrotullueshme për të përgatitur ushqimin sipas shijes tuaj. Pllaka e lëmuar është e përshtatshme për përgatitjen e përbërësve të vegjël.

Pllakë me sipërfaqe jo-ngjitëse

Siperfaqe jo-ngjitëse e cila ju lejon të gatuani pa përdorur vaj në mënyrë që shija të ruhet.

Hapësira e grumbullimit të yndyrës

Yndyrnat e tepërta absorbohen në një tabaka i cili është i lehtë për t'u pastruar.

Pozicion i pjerrët i skarës

Pozicioni i pjerrët i skarës për kullimin e yndyrës së tepërt në tabaka për më pak tym dhe aromë të keqe.

Termostat i rregullueshëm për përgatitjen e përsosur të çdo lloj ushqimi

Zgjidhni temperaturën ideale për çdo ushqim dhe merrni rezultatet më të mira për çdo vakt.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0099
Marka PHILIPS
Fuqia 2000 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje PO
Lloji i materialit te griles Jo ngjites
Ngjyra E zeze
Dimensionet 42 x 24 cm
Garancia normale 24
Ean Code 882632120300

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni