GRILE TEFAL CB503813

Garancia: 24 muaj
9.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRILE TEFAL CB503813
Marka Tefal

Anëtarësohu

99 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e shkëlqyer

Me fuqinë e tij prej 2000 W ju mund të gatuani në mënyrë të përkryer të gjitha gatimet tuaja si mishi madje në sasi të madhe. Ngrohja e pllakës është uniforme në të gjithë sipërfaqen e saj.

Pllaka e pjekjes XL

Kjo pajisje është ideale për të ushqyer deri në 8 persona pasi ka një sipërfaqe prej 1316 cm² dhe nuk rrëshket, gjë që e bën pastrimin më të lehtë si në lavaman ashtu dhe në pjatalarëse.

Rregullimi i temperaturës

Ju përshtatni temperaturën sipas llojit të gatimit që doni të përgatisni. Drita e kuqe Thermo-Spot ju paralajmëron kur pllaka është ngrohur sa duhet dhe është gati për përdorim.

Përdorim praktik

Një enë e dedikuar ju lejon të mblidhni lëngjet dhe yndyrnat që prodhohen nga pjekja e ushqimeve të ndryshme.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0127
Marka TEFAL
Fuqia 2000 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje PO
Lloji i materialit te griles Jo ngjites
Ngjyra E zeze
Dimensionet 63.2 x 32 cm
Garancia normale 24
Ean Code 3016661148774

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni