Sale GRILE TEFAL CB671816

GRILE TEFAL CB671816

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 11.990 Lekë

Çmimi special 9.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRILE TEFAL CB671816
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Gatuani pa yndyrë

Sipërfaqja jo ngjitëse e pllakës dhe ena e vogël që akumulon lëngjet e ndryshme gjatë pjekjes sigurojnë gatim të shëndetshëm.

Ngrohje uniforme dhe fuqi e lartë

Rezultate të përsosura të pjekjes në sajë të një sipërfaqe që ngrohet në mënyrë uniforme dhe të fuqisë 1600 W.

Rregullimi i temperaturës

Temperatura mund të rregullohet dhe përshtatet për të gjitha llojet e gatimeve: mish, peshk, vezë, perime etj. Drita e kuqe Thermo-Spot ju paralajmëron kur pllaka është ngrohur sa duhet dhe është gati për përdorim.

Pastrim i lehtë

Për lehtësi më të madhe, ju mund ta lani në lavastovilje të gjithë pajisjen pasi i keni hequr pjesët elektrike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0122
Marka TEFAL
Fuqia 1600 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje PO
Lloji i materialit te griles Jo ngjites
Ngjyra E zeze
Dimensionet 51 x 13 x 33
Garancia normale 24
Ean Code 3016661144387

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni