Sale GRILE TEFAL GC205012

GRILE TEFAL GC205012

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 11.490 Lekë

Çmimi special 9.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRILE TEFAL GC205012
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shtoni varietet në gatimet tuaja

Minute Grill është një pajisje e plotë që ju lejon të gatuani të gjitha llojet e ushqimeve dhe të bëni çdo moment të paharrueshëm.

Performancë e fuqishme

Fuqia prej 1600 W e kësaj pajisje ju garanton një pjekje ideale. Temperatura e rregullueshme me 3 nivele ju lejon ta rregulloni atë sipas nevojës.

Multifunksionale

Kjo grilë multifunksionale është ideale për një shumëllojshmëri gatimesh. Mund të gatuani shpejt dhe me lehtësi të përgatisni sanduiç dhe mish të pjekur. Pjesa e sipërme është e rregullueshme për të pjekur edhe copa të mëdha mishi.

Pllaka të lëvizshme

Shtresa jo-ngjitëse lehtëson përgatitjet tuaja. Të dyja pllakat zhvendosen dhe lahen me lehtësi në lavastovilje.

Siguria në radhë të parë

Dorezat e kësaj pajisjeje janë të izoluara nga nxehtësia për përdorim të sigurt.

I përshtatet hapësirës tuaj

Do të keni më shumë hapësirë falë sistemit të mbledhjes së kordonit dhe mundësisë për ta vendosur pajisjen në pozicionin vertikal. Doreza e saj nuk nxehet dhe mund ta hapni deri në 180°.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0059
Marka TEFAL
Fuqia 1600 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje JO
Lloji i materialit te griles Jo ngjites
Ngjyra Gri
Dimensionet 21 x 33.5 cm
Garancia normale 24
Ean Code 3168430120396

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni