Sale GRILE TEFAL TG391812

GRILE TEFAL TG391812

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 10.990 Lekë

Çmimi special 7.297 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

GRILE TEFAL TG391812
Marka Tefal

Detaje

Gatuani pa yndyrë

Pllaka e pjekjes e cila nuk ngjit dhe ena e vogël që akumulon lëngjet e ndryshme gjatë pjekjes sigurojnë gatim të shëndetshëm dhe mirëmbajtje të lehtë.

Kontrolli i temperaturës

Temperatura e ngrohjes mund të vendoset në 6 nivele sipas llojit të ushqimit që zgjidhni të vendosni. Drita e kuqe Thermo-Spot ju paralajmëron kur pllaka është ngrohur sa duhet.

Pjekje uniforme

Materialet cilësore të përdorura sigurojnë një ngrohje uniforme të zonës së gatimit, kështu që të gjitha ushqimet do të piqen në mënyrë perfekte.

Pastrimi i lehtë

Pasi e keni shkëputur nga lidhja elektrike, pllaka e pjekjes dhe ena e lëngjeve mund të lahen si në lavaman ashtu edhe në pjatalarëse.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0112
Marka TEFAL
Fuqia 1800 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje No
Lloji i materialit te griles Jo ngjites
Ngjyra E zeze
Dimensionet 51 x 26
Garancia normale 24
Ean Code 7900000136194

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni