APARAT FOTO SONY DSCW830S

Garancia: 24 muaj
16.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

APARAT FOTO SONY DSCW830S
Marka Sony

Anëtarësohu

165 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kapni imazhe me cilësi të lartë

Ska qënë kurrë më e thjeshtë të kapni foto dhe video me cilësi të lartë HD. Me një dizajn kompakt mjaft të vogël, aq sa mund ta mbani me vete në xhepin tuaj, W830 është i pasur me karakteristika që përfshijnë një sensor 20.1 MP, lente ZEISS me zmadhim optik 8x, fokusim të shpejtë automatik dhe stabilizuesin optik të imazhit Optical SteadyShot.

Çdo gjë në detaje

Kapni lehtësisht çdo skenë me W830 Cyber-shot™. Një sensor imazhi 20.1 MP me fokusim automatik siguron rezultate cilësore dhe të hollësishme madje edhe kur objekti i fokusit është duke lëvizur shpejtë. Kjo është diçka që smartphone-i juaj nuk mund ta konkurojë.

E sjell botën më afër

Me lenten ZEISS® ju mund të zmadhoni në një shkallë të fuqishme 8x dhe të kapni skenën që dëshironi me një cilësi të lartë.

Cilësimet e përshtatshme për çdo skenë

Intelligent Auto, rregullon automatikisht cilësimet e kamerës për t'ju përshtatur kushteve tuaja të fotografimit. Ju merrni rezultate të shpejta, të ekspozuara bukur, pa shtuar ndërlikimet e kontrolleve manuale.

Shkrepje e qëndrueshme

Optical SteadyShot zvogëlon efektet e lëvizjeve të vogla dhe dridhjeve duke mbajtur çdo fotografi dhe video të qartë.

Kapni me lehtësi foto 360° me Sweep Panorama

Kapni të gjithë bukurinë e peisazheve të largëta, magjinë e horizontit të qytetit ose të gjithë njerëzit në një festë. Thjesht shtypni butonin e shkrepjes dhe lëvizeni kamerën nga njëra anë në tjetrën, lart ose poshtë, për të bërë të mundur bashkimin me shpejtësi të lartë të kornizave të cilat do të miksohen me njëra-tjetrën në mënyrë të përsosur.

Përpunoni fotografitë tuaja

Me Beauty Effects, mund të përpunoni fotot për të përmirësuar rezultatin e përgjithshëm të tyre dhe të bëni portretet e miqve tuaj të duken sa më të qarta, madje edhe me shkrepjet Sweep Panorama.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AF1282
Sensori Super HAD CCD
Rezolucioni (pixel) 20.1 MP
Regjistrimi Video (pixel) 1280 x 720
Formati i regjistrimit MPEG 4 / AVCHD
Lentet Carl Zeiss Vario Tessar
Stabilizimi i figures OPTICAL STEADY SHOT
Zmadhimi Optik 8x
Zmadhimi Dixhital 32x
Fokusimi Automatik / Manual
Numri i zonave te fokusimit No
Distanca minimale/maksimale e fokusit (cm) No
Ndjeshmeria ISO 80 - 3200
Rregullimi i kohes se shkrepjes PO
Blici PO
Madhesia e ekranit 2.7 Inch
Rezolucioni i ekranit (pixel) No
USB PO
AV PO
HDMI No
Wireless JO
Geo-Tag GPS JO
Memorja e regjistrimit MS PRO DUO / SD / SDHC
Memorja e perfshire 27 MB
Bateria Lithium N
Pesha (g) 120
Permasat (Gj x L x Th) (mm) 93.1 x 52.5 x 22.5
Ngjyra Silver
Garancia normale 24
Marka SONY
Ean Code 4905524972429

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni