A.FOTO MIRRORLESS CANON EOSM10

Garancia: 12 muaj
49.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

A.FOTO MIRRORLESS CANON EOSM10
Marka Canon

Detaje


Performancë e fuqishme

Realizoni fotografi dhe video mahnitëse me sensorin CMOS 18 MP të madhësisë APS-C dhe procesorin DIGIC 6 edhe në ndriçim të ulët me ISO deri në 12,800 (e zgjerueshme deri në 25,600).

Kontroll i bukur i thjeshtë dhe kreativ

Funksionim i rehatshëm me një dizajn ergonomik dhe një ekran intuitiv me prekje 3.0” që kthehet deri në 180° ideal për "selfie".

Shpërndarje e lehtë e fotove

Shpërndani dhe krijoni me lehtësi kopje rezervë të fotografive dhe videove duke përdorur Wi-Fi dhe NFC. Lidhni menjëherë kamerën tuaj me celularin tuaj smart, tabletin ose me Canon Connect Station me një prekje të vetme.

Modaliteti i autoportretit

Rregulloni ndriçimin dhe zbutni ngjyrën e lëkurës për të siguruar pamjen e duhur që ju përshtatet. Eksploroni po ashtu një larmi filtrash krijuese.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AF1420
Sensori CMOS
Rezolucioni (pixel) 18 MP
Regjistrimi Video (pixel) 1920 x 1080
Formati i regjistrimit JPEG, RAW, MP4
Lentet Canon Zoom Lens 15-45mm
Stabilizimi i figures PO
Zmadhimi Optik 3x
Zmadhimi Dixhital No
Fokusimi Auto fokus / manual
Numri i zonave te fokusimit 49
Distanca minimale/maksimale e fokusit (cm) Ne varesi te objektivit
Ndjeshmeria ISO 100 - 12800
Rregullimi i kohes se shkrepjes PO
Blici PO
Madhesia e ekranit 3 Inch
Rezolucioni i ekranit (pixel) 1.040.000
USB PO
AV No
HDMI Mini HDMI
Wireless PO / NFC
Geo-Tag GPS JO
Memorja e regjistrimit SD / SDHC / SDXC
Memorja e perfshire JO
Bateria Lithium-Ion LP-E12
Pesha (g) 301
Permasat (Gj x L x Th) (mm) 108 x 66.6 x 35
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka CANON
Ean Code 7900000183037

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni