APARAT FOTO CANON SX430IS

Garancia: 12 muaj
34.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

APARAT FOTO CANON SX430IS
Marka Canon

Detaje

Zmadhim 45x

Kapni detaje të bukura nga larg duke përdorur këtë kamerë të vogël me zmadhim optik 45x. E lehtë dhe e rehatshme për t'u mbajtur, është shoqëruesja perfekte në rastet e veçanta.

Cilësi e shkëlqyer

Kënaquni me imazhet e jashtëzakonshme të kujtimeve tuaja më të mira falë kamerës 20.0 Mp dhe një stabilizues inteligjent të imazhit që i mban fotografitë të qarta dhe videot të qëndrueshme.

Kreativitet 'point and shoot'

Vetëm merrni kamerën dhe shkrepni për rezultate fantastike duke përdorur Smart Auto dhe argëtohuni me metodat kreative të thjeshta. Shtojini datën për të parë kohështrirjen e kujtimeve tuaja.

Video argëtuese HD

Regjistroni pa u munduar video argëtuese HD (720p) që mund t’i shpërndani vetëm me prekjen e një butoni. Kënaquni me video të qëndrueshme edhe kur e mbani kamerën në dorë ose kur zmadhoni me Stabilizuesin Dinamik të Imazhit.

Lidhja me lehtësi

Shpërndarja e momenteve argëtuese me miqtë ose përdorimi i pajisjes tuaj smart si telekomandë është e thjeshtë me anë të aplikacionit Canon Connect. Thjesht lidheni vetëm me një prekje duke përdorur Wi-Fi dhe NFC.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AF1421
Sensori CCD
Rezolucioni (pixel) 20 MP
Regjistrimi Video (pixel) 720p
Formati i regjistrimit JPEG / MP4
Lentet Canon Zoom Lens
Stabilizimi i figures INTELLIGENT IS
Zmadhimi Optik 45x
Zmadhimi Dixhital 8x
Fokusimi TTL auto focus
Numri i zonave te fokusimit 1
Distanca minimale/maksimale e fokusit (cm) Ne varesi te objektivit
Ndjeshmeria ISO Auto 100 - 800
Rregullimi i kohes se shkrepjes PO
Blici PO
Madhesia e ekranit 3 Inch
Rezolucioni i ekranit (pixel) 230.000
USB PO
AV PO
HDMI No
Wireless PO / NFC
Geo-Tag GPS JO
Memorja e regjistrimit SD / SDHC / SDXC
Memorja e perfshire JO
Bateria Li-ion Battery NB-11LH
Pesha (g) 306
Permasat (Gj x L x Th) (mm) 104.4 x 69.1 x 85.1
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka CANON
Ean Code 7900000183044

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni