APARAT FOTO SONY DSCHX350B

Garancia: 12 muaj
44.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

APARAT FOTO SONY DSCHX350B
Marka Sony

Detaje

Regjistroni detajet

Merrni fotografi dhe video plot me detaje, madje edhe në ambjente të mbyllura ose në ndriçim të ulët, në sajë të sensorit Exmor R CMOS prej 20.4MP.

Procesori BIONZ X për saktësi më të madhe

Për të transformuar të dhënat nga sensori Exmor R CMOS në imazhe me rezolucion të lartë, procesori i imazheve BIONZ X përdor teknologjitë e riprodhimit të detajeve dhe reduktimit të zhurmës sipas ambjentit. Ky kombinim ju lejon të prodhoni imazhe realiste me ngjyra më natyrale dhe saktësi mbresëlënëse në kohë reale.

Merrni fotografi me cilësi të lartë

Procesori BIONZ X është një element kyç për shkrepjen e vazhdueshme dhe me shpejtësi të lartë me 10 imazhe për sekond dhe cilësi me detaje të plota të imazhit.

Zoom i fuqishëm

Udhëtimet, xhirot në natyrë dhe çdo gjë tjetër që mund të imagjinoni mbulohen me lenten Zeiss me cilësi të lartë dhe me zmadhim optik 50x.

Kapni pamje të plota panoramike

Merrni pamjen tuaj panoramike me një prekje. Thjesht shtypni butonin 360° Sweep Panorama dhe lëvizni kamerën duke kapur një sërë fotosh për një imazh panoramik.

Xhironi video Full HD

Xhironi video të qëndrueshme Full HD 24p, madje edhe kur ecni ose bëni zoom me funksionin Optical SteadyShot.

Picture Effect

Përpunoni një foto duke përdorur teknologjinë e integruar Picture Effect. Kjo teknologji ka një sërë modalitetesh për të zgjedhur pa nevojën e një software-i për përpunimin e imazhit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AF1418
Sensori CMOS
Rezolucioni (pixel) 20.4 MP
Regjistrimi Video (pixel) Full HD
Formati i regjistrimit JPEG,AVCHD, MPEG-4
Lentet Carl Zeiss
Stabilizimi i figures OPTICAL STEADY SHOT
Zmadhimi Optik 50x
Zmadhimi Dixhital No
Fokusimi Auto fokus / manual
Numri i zonave te fokusimit No
Distanca minimale/maksimale e fokusit (cm) Ne varesi te objektivit
Ndjeshmeria ISO 80 - 3200
Rregullimi i kohes se shkrepjes PO
Blici PO
Madhesia e ekranit 3 Inch
Rezolucioni i ekranit (pixel) 921,600
USB PO
AV JO
HDMI PO
Wireless JO
Geo-Tag GPS JO
Memorja e regjistrimit SD / SDHC / SDXC
Memorja e perfshire JO
Bateria Li-Ion NP-BX1
Pesha (g) 652
Permasat (Gj x L x Th) (mm) 129.6 x 93.2 x 114.8
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code 7900000177746

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni