CANTE CANON SB100 1352C001 B

Garancia: muaj
7.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

CANTE CANON SB100 1352C001 B
Marka Canon

Anëtarësohu

71 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Hapësirë e përshtatshme

Një çante fortë dhe me stil për të mbajtur në mënyrë të sigurt kamerën tuaj dixhitale dhe dy lente. Ky dizajn i veçantë përmban një xhep të brendshëm me zinxhir dhe xhepa të jashtëm për mbajtjen e kartave SD.

E lehtë për t’u mbajtur

Mund ta merrni kudo me vete dhe të shkrepni sa më shumë foto. Çanta ka një rrip i cili përshtatet për ta mbajtur në shpinë dhe përmasat e saj janë kompakte 23 x 13 x 17 cm. Falë dimensioneve të saj çanta mund të përdoret edhe si një çantë dore. Materialet që përbëjnë çantën janë polyester dhe PU (një lloj materiali sintetik).


Detaje të produktit

Kodi i Neptun CA2176
Marka No
Ngjyra No
Materiali No
Te tjera No
Garancia normale No
Ean Code 4549292062656
Perdorimi No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni