Sale DSLR CANON EOS1300DW

DSLR CANON EOS1300DW

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 64.990 Lekë

Çmimi special 59.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DSLR CANON EOS1300DW
Marka Canon

Detaje


Nxirrni fotografi me detaje të shkëlqyera

Regjistroni imazhe me detaje të shkëlqyera falë një sensori të madh APS-C prej 18 MP. Printoni imazhet tuaja me madhësi deri në A2 ose modifikojini në mënyrë krijuese dhe ruani përsëri një cilësi të mrekullueshme.

Fotografi natyrale në ndriçim të dobët

Nxirrni fotografi të paharrueshme në kushte ndriçimi të dobët me një shtrirje të madhe të ndjeshmërisë ISO 100-6400 (e zgjerueshme në ISO 12,800), e cila zvogëlon nevojën për blic kështu që mund të regjistroni atmosferën natyrale të çdo momenti të çmuar.

Lidhja NFC

Me lidhjen NFC mund të lidheni me shpejtësi me smartphone dhe tableta Android dhe të hapni aplikacionin Camera Connect me vetëm një prekje. Mund të lidheni po ashtu me pajisjet iOS nëpërmjet lidhjes Wi-Fi. Ideale për transferimin me lehtësi të imazheve dhe videove kur jeni në lëvizje.

Efekti blur i sfondit

Krijoni fotografi mahnitëse të portretit që theksojnë subjektin tuaj në sfonde me një mjegullim të bukur falë thellësisë së vogël të fushës së lidhur me fotografinë DSLR.

Detaje dhe ngjyra të mrekullueshme

Regjistroni imazhe të mrekullueshme me detaje, ngjyra dhe kontrast pikërisht siç i shikoni në realitet falë procesorit DIGIC 4+.

Eksploroni krijimtarinë tuaj në video dhe fotografi

Eksploroni filtrat krijues si Toy Camera dhe Miniature që i shtojnë një atmosferë tjetër dhe një efekt përfundimtar unik fotografive tuaja.

Video kinematografike në Full HD

Regjistroni video me detaje të mrekullueshme në Full HD me një ndjesi të bukur kinematografike falë kontrollit të thellësisë së fushës në kamerën DSLR që garanton se subjekti juaj do të jetë i qartë ndërsa sfondi është i mjegulluar mjaft bukur.

Vazhdoni me lehtësi dhe merrni kontrollin e plotë

Lejoni që opsioni Scene Intelligent Auto të bëjë punën tuaj dhe të regjistrojë pamje të shkëlqyera pa pasur nevojë të shqetësoheni për parametrat ose të eksploroni krijimtarinë tuaj me kontrollin e plotë manual.

Kompozoni dhe shikoni fotografitë tuaja me lehtësi

Kompozoni dhe inkuadroni me lehtësi pamjet tuaja duke përdorur treguesin optik të kuadrit dhe rishikoni rezultatet tuaja në ekranin LCD 7,5 cm (3,0”) me rezolucion 920 000 pika.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AF1426
Sensori CMOS
Rezolucioni (pixel) 18 MP
Regjistrimi Video (pixel) 1920 x 1080
Formati i regjistrimit JPEG, RAW, MOV
Lentet 18 - 55 mm
Stabilizimi i figures PO
Zmadhimi Optik No
Zmadhimi Dixhital No
Fokusimi TTL-CT-SIR
Numri i zonave te fokusimit 9
Distanca minimale/maksimale e fokusit (cm) Ne varesi te objektivit
Ndjeshmeria ISO 100 - 12800
Rregullimi i kohes se shkrepjes PO
Blici PO
Madhesia e ekranit 3 Inch
Rezolucioni i ekranit (pixel) 920.000
USB PO
AV No
HDMI PO
Wireless PO
Geo-Tag GPS JO
Memorja e regjistrimit SD / SDHC / SDXC
Memorja e perfshire JO
Bateria Lithium-Ion LP-E10
Pesha (g) 485
Permasat (Gj x L x Th) (mm) 129 x 101.3 x 77.6
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka CANON
Ean Code 8714574642857

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni