Sale KAMERA SAMSUNG 360 VR SM-C200

KAMERA SAMSUNG 360 VR SM-C200

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 49.990 Lekë

Çmimi special 42.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

KAMERA SAMSUNG 360 VR SM-C200
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Regjistroni çdo gjë

Shikoni të gjithçka rreth jush. Dy lente me kënd të gjerë 180° regjistrojnë njëkohësisht dhe me vetëm një klikim, mund t'i bashkoni ato për të prodhuar një imazh të përsosur 360°.

Shijoni çdo moment

Kudo që të shkoni, ajo shkon. Më e vogel se një top bejsbolli dhe më e lehtë se një kile, Gear 360 përshtatet lehtësisht në njërën dorë, kështu që ju mund ta mbani atë dhe të xhironi. Ose vendoseni në tripod që të mund të shijoni momentin.

Merreni me vete kudo

Në pishinë, në bar ose në shi, ju mund të vazhdoni të regjistroni me Gear 360. Gjithashtu mbrojtëset e Gear 360 parandalojnë gërvishtjet ndërsa shkrepni në lëvizje.

Shpërndani historinë tuaj në çast

Krijoni video, përpunoheni dhe menjëherë shpërndaheni në YouTube, Facebook, Samsung VR, në smartphone-in tuaj Galaxy ose në PC.

Argëtohuni me realitetin virtual

Ju keni regjistruar një video 360, por argëtimi me të vërtetë fillon kur ta shikoni atë në realitetin virtual. Vetëm lidhni Galaxy S7 tuaj me Gear VR për t’u zhytur përsëri në argëtim.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KM0681
Memorja JO
Sensori CMOS
Lentet Samsung
Rezolucioni foto 15 MP
Rezolucioni video 3840 x 1920
Procesori i figures No
Ekrani LCD No
Rezolucioni i ekranit (pixel) No
Shpejtesia e regjistrimit (imazhe/sek) No
Formati i regjistrimit MP4
Cilesia e regjistrimit 3840 x 1920
Zmadhimi optik No
Zmadhimi dixhital No
Stabilizimi i imazhit No
Sistem Geo-Tag (GPS) JO
HDMI JO
AV JO
USB PO
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Marka SAMSUNG
Ean Code 7900000156444

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni