Sale FRIGORIFER BOSCH KGV33VL31S

FRIGORIFER BOSCH KGV33VL31S

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 79.990 Lekë

Çmimi special 62.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRIGORIFER BOSCH KGV33VL31S
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sirtari XXL

Një sirtar veçanërisht i thellë në pjesën e ngrirjes për vendosjen e lehtë të ushqimeve të mëdha siç janë ëmbëlsirat apo picat. Edhe nëse ju duhet të kujdeseni për ditëlindjen e një fëmije ose të ngrini një tortë, në BigBox ju do të gjeni hapësirë të mjaftueshme për produkte të mëdha.

Ndriçimi LED

Dritat LED sjellin një koncept krejtësisht të ri të ndriçimit në frigorifer, duke garantuar ndriçim të brendshëm të shkëlqyer. Konsumojnë më pak energji elektrike sesa llambat konvencionale frigoriferike dhe kanë jetëgjatësi të lartë.

Ruajtje e lehtë dhe vizibilitet e përsosur

Raftet e qelqit janë veçanërisht të lehta për t'u përdorur në sajë të mekanizmit të tyre të butë të heqjes. Ata gjithashtu ju japin vizibilitet të përsosur të ushqimit tuaj në çdo kohë.

Sistemi SuperFreezing

Sistemi SuperFreezing parandalon ushqimet e ngrira të shkrijnë kur ju shtoni ushqim të ri në ngrirje, ndërsa bën që ushqimi i sapo shtuar të ngrijë më shpejtë. Për të shmangur konsumin e energjisë, njësitë me funksion automatik ngrirës kthehen në një regjim normal operativ kur arrihet temperatura e dëshiruar.

LowFrost

Shkrirja në pajisjet konvencionale jo vetëm merr shumë kohë, por harxhon edhe energjinë tuaj. LowFrost ul sasinë e formimit të akullit në frigoriferin tuaj për të eliminuar nevojën për shkrirje të shpeshtë. Nëse shkrirja ndonjëherë bëhet e nevojshme, ngrirëset LowFrost kanë një shkarkues praktik në bazën e pajisjes.

FreshSense

Falë kushteve optimale të ruajtjes, ushqimi juaj ruhet në kushte ideale. Akullorja, për shembull, nuk është as shumë e shkrire as shumë e ngrirë. Temperatura konstante në brendësinë e frigoriferit është pra një faktor vendimtar për më shumë freski dhe shije. Sensorët FreshSense monitorojnë dhe kontrollojnë gjithmonë temperaturën në brëndësi të frigoriferit dhe ngrirësit.

Efikasiteti i energjisë A++

Ky frigorifer kursen energji dhe ka performancë efiçente falë klasës së energjisë A++.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FG1095
Marka BOSCH
Tipi i Frigoriferit NGRIRES I POSHTEM
Kapaciteti total 286
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) 94 / 192
Lloji i ftohjes ME AJER
Ngjyra/Materiali GRI
Tipi i vendosjes Qendrim i lire
Permasat (Gj x L x Th) (cm) 60 x 176 x 65
Materiali i rafteve Xham
Nderrimi i hapjes se deres PO
Paneli i kontrollit Elektronik
Opsione Ekstra Rafte per shishet
Klasi i energjise A++
Mbrojtja e ushqimeve No
Opsioni i pushimeve JO
Ndricimi i brendshem LED
Ftohje e shpejte PO
Zona e freskise PO
Kompresori No
Niveli i zhurmes (dBa) 39
Garanci Shtese Komfort 3 - 7.990 (GA0015)
Garancia normale 24
Ean Code No
Gjeresia 60
Lartesia 176
Thellesia 65

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni