Sale FRIGORIFER ELECTROLUX EN3854MO

FRIGORIFER ELECTROLUX EN3854MO

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 79.990 Lekë

Çmimi special 59.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRIGORIFER ELECTROLUX EN3854MO
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Efikasiteti i energjisë A++

Në sajë të teknologjisë më të fundit të kursimit të energjisë, Electrolux ka marrë shenjën A++ të efikasitetit të energjisë. Pajisjet e klasës së energjisë A++ konsumojnë rreth 40% më pak energji se sa pajisjet e klasës A.

Një ekran që lehtëson aksesin në funksionet më të rëndësishme

Ekrani modern i këtij frigoriferi siguron qasje të lehtë në informacion dhe funksionet kryesore të pajisjes, të tilla si kontrolli i temperaturës, Eco ose FastFreeze. Kështu mund të ndërhyni për të regulluar cilësimet duke siguruar që të gjitha produktet të ruhen në kushte të përshtatshme.

Inteligjent FreeStore®. Liria për të vendosur ushqim në çdo vend në frigorifer

Vendoseni ushqimin kudo në frigorifer. Pavarësisht se ku vendoset, do të mbetet i freskët, sepse sistemi Intelligent FreeStore® shpërndan ajrin e ftohtë në mënyrë të barabartë kudo.


Sirtari i ngrirjes SpacePlus® siguron shikueshmëri të plotë të gjithë përmbajtjes

Falë kapacitetit të madh të tij, sirtari ngrirës SpacePlus® ju lejon të shihni shpejtë se çfarë ka brenda. Gjithashtu ofron hapësirë të mjaftueshme për të gjitha produktet e mëdha dhe të rënda. Falë sistemit të hapjes së lehtë, dorezat dhe frontin transparent është i lehtë dhe praktik në përdorim.

Ndriçim modern LED

Teknologjia moderne LED ofron ndriçim në çdo cep të frigoriferit. Ndriçimi rritet gradualisht kur hapet dera. Përveç kësaj, teknologjia LED konsumon 10 herë më pak energji sesa ndriçimi standart.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FG1083
Marka ELECTROLUX
Tipi i Frigoriferit NGRIRES I POSHTEM
Kapaciteti total 349
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) 91 / 258
Lloji i ftohjes ME AJER
Ngjyra/Materiali GRI / INOKS
Tipi i vendosjes Qendrim i lire
Permasat (Gj x L x Th) (cm) 59.5 x 200.5 x 64.7
Materiali i rafteve xhami
Nderrimi i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Opsione Ekstra No
Klasi i energjise A++
Mbrojtja e ushqimeve TwinTech
Opsioni i pushimeve No
Ndricimi i brendshem LED
Ftohje e shpejte PO
Zona e freskise PO
Kompresori I thjeshte
Niveli i zhurmes (dBa) 43
Garanci Shtese Komfort 3 - 7.990 (GA0015)
Garancia normale 24
Ean Code 7900000189541
Gjeresia 59.5
Lartesia 200.5
Thellesia 64.7

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni