Sale FRIGORIFER LG GTF916PZPZD

FRIGORIFER LG GTF916PZPZD

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 129.990 Lekë

Çmimi special 109.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRIGORIFER LG GTF916PZPZD
Marka Lg

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

NatureFRESH

Sistemi i ftohjes NatureFRESH i LG-së siguron qarkullimin e ajrit të ftohtë përmes hapësirave të ventilimit, për ftohje më të mirë në brendësinë e frigoriferit. Qarkullim më i mirë i ajrit të ftohtë krahasuar me sistemet semi no frost.

Ftohje uniforme

Temperatura e qëndrueshme dhe uniforme në çdo kohë është më e rëndësishmja për të arritur freskinë maksimale. LINEAR Cooling™ bën luhatjet e temperaturës në ± 0.5°C.

DoorCooling+™

Ftohje uniforme dhe të shpejtë kudo. DoorCooling+™ arrin freskinë maksimale 35 herë më shpejtë se sa me sistemin konvencional të ftohjes.

Zvogëlon ndjeshëm ndryshimin e temperaturës ndërmjet brëndësisë së frigoriferit dhe rafteve të derës.

99.999% më shumë freski

Filtri i ajrit HygieneFresh+™ mund të eliminojë bakteret deri në 99.999%, dhe minimizon aromat e pakëndshme në frigorifer.

Kurseni kohën duke shkrirë ushqimin

Zona 0 Fresh kontrollon temperaturën dhe ndihmon që ushqimi të shkrijë më shpejtë.

Multi Air Flow

Ftohje e shpejtë dhe uniforme. Ajër i ftohtë në të gjitha qoshet.

Kompresori Inverter Linear

Falë të kompresorit Inverter Linear, LG është lider në treg në efikasitet, pasi përdor më pak komponentë sesa kompresorët konvencionalë. Për më tepër, kompresori Linear Inverter ka më pak pika fërkimi, duke reduktuar kështu zhurmën.

Lehtësi në përdorim

Ekrani me prekje LED ju lejon të kontrolloni frigoriferin në një mënyrë shumë të thjeshtë dhe intuitive.

Ndriçimi i panelit LED. Qëndrueshmëria dhe Efikasiteti

Ndriçimi i panelit LED është më efikas dhe ka një jetëgjatësi më të madhe se ndriçimi tradicional me llamba.

Sirtar i lëvizshëm i akullit

I rehatshëm dhe praktik. Ju mund të hiqni lehtë dhe të lëvizni sirtarin e akullit sa herë që është e nevojshme për të fituar më shumë hapësirë në frigorifer.

Smart ThinQ™

Me aplikacionin Smart ThinQ™, ju mund të kontrolloni frigoriferin tuaj përmes një smartphone kudo që të jeni (kontrollin e temperaturës, ngrirjen e shpejtë, sistemin e vetë-diagnozës etj.).


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FG1029
Marka LG
Tipi i Frigoriferit NGRIRES I SIPERM
Kapaciteti total 600
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) 174 / 418
Lloji i ftohjes ME AJER
Ngjyra/Materiali GRI / INOKS
Tipi i vendosjes Qendrim i lire
Permasat (Gj x L x Th) (cm) 86 x 184 x 73
Materiali i rafteve Xham
Nderrimi i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Opsione Ekstra Depozite Uji
Klasi i energjise A++
Mbrojtja e ushqimeve Multi air-flow
Opsioni i pushimeve Alarm tek dera
Ndricimi i brendshem PO
Ftohje e shpejte PO
Zona e freskise PO
Kompresori Linear Inverter Compressor
Niveli i zhurmes (dBa) 38
Garanci Shtese Komfort 5 - 12.990 (GA0017)
Garancia normale 24
Ean Code 8806084441164
Gjeresia 86
Lartesia 184
Thellesia 73

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni