Sale FSHESE SAMSUNG VC07M2110SR/GE

FSHESE SAMSUNG VC07M2110SR/GE

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 14.990 Lekë

Çmimi special 11.290 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE SAMSUNG VC07M2110SR/GE
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Turbina Anti-Tangle

Falë turbinës Anti-Tangle fuqia e thithjes ruhet më gjatë pasi parandalon bllokimin nga grumbullimi i qimeve.

Pastroni pa mundime

Turbina Anti-Tangle e mban furçën të pastër nga pluhuri, qimet dhe papastërtitë e tjera. Me shtypjen e një butoni ju mund të zbrazni lehtë enën e pluhurit Easy Dustbin.

Dizajn kompakt

Dizajni kompakt i kësaj fshese Samsung ju lejon ju të pastroni të gjithë shtëpinë shpejt dhe pa asnjë mundim. Fshesa është 22% më e vogël së modelet e zakonshme duke ju lehtësuar lëvizjen nëpër shtëpi teksa pastroni.

Zbrazje e lehtë

Hiqni enën e pluhurit nga fshesa, hapni kapakun, zbrazeni dhe vendoseni sërisht pa prekur pjesën e brendshme.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0711
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.5
Fuqia e motorrit (Watt) 700
Fuqia e thithjes (Watt) 180
Tipi i filtrit Filter qe lahet
Gjatesia e kordonit (m) 6
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra E kuqe / E zeze
Pesha (kg) 4.3
Fuqia thithese 180 W
Garancia normale 12
Ean Code 8806088678245
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni