FURRE BEKO BIE22000X

Garancia: 60 muaj
24.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FURRE BEKO BIE22000X
Marka Beko

Anëtarësohu

249 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pastrim praktik

Të gjitha furrat e ndërtuara nga Beko kanë një derë të brëndshme prej qelqi të plotë, pa pjesë ku mund të mblidhen pa pastërtitë dhe është shumë e thjeshtë për tu pastruar.

Efikasiteti i energjisë A

Në sajë të mundësisë që pajisjet Beko ju ofrojnë në kursimin e energjisë sipas çertifikimit A ju perfitoni dy herë që në fillim: Jo vetëm kontribuoni pozitivisht në mbrojtjen e mjedisit por kurseni dhe paratë e familjes tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FU0405
Marka BEKO
Lloji FURRE
Kapaciteti 66 Litra
Menyra e pjekjes Multifunksionale 6 Funksione
Kohemates JO
Paneli i kontrollit Me celesa
Ekran LCD JO
Vetepastrim JO
Menyra e hapjes Normale
Bllokim per femijet JO
Mikrovale JO
Klasa e energjise A
Garanci Shtese No
Menyra e vetepastrimit JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842020315
Kategoria N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni