Sale FURRE BEKO BIE22100XC

FURRE BEKO BIE22100XC

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 27.990 Lekë

Çmimi special 19.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FURRE BEKO BIE22100XC
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shkrirje e shpejtë

Kurseni hapësirën e rafteve duke shkrirë ushqimin tuaj shpejt dhe në mënyrë higjenike me anë të funksionit të shkrirjes së furrës.

Pjekja me ajër

Ky funksionalitet është perfekt për të gatuar peshk “krokant”, fileto pule apo kotoleta. Ventilatori qarkullon nxehtësinë për të siguruar pjekje uniforme.

Pjekja në zgarë

Kjo mënyrë gatimi është më e shëndetshmja pasi ruan lëngjet duke i dhënë ushqimit shijen dhe ngjyrën e duhur.

Ndriçim halogjen

Me anë të dritave halogjene të furrës ju mund të kontrolloni lehtësisht ushqimin tuaj teksa gatuhet.

Tava familjare

Perfekte për të gatuar racione më të mëdha falë hapësirës së gatimit 25% më të madhe. Thellësia e saj prej 55mm është gjithashtu e shkëlqyer për pjekje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FU0355
Marka BEKO
Lloji FURRE
Kapaciteti 65 Litra
Menyra e pjekjes Multifunksionale 6 Funksione
Kohemates PO
Paneli i kontrollit Manual
Ekran LCD JO
Vetepastrim JO
Menyra e hapjes Normale
Bllokim per femijet JO
Mikrovale JO
Klasa e energjise A
Garanci Shtese No
Menyra e vetepastrimit JO
Garancia normale 60
Ean Code 8690842021404
Kategoria N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni